Notatka

Bezpłatny trening z Ewą Chodakowską na stadionie Rakowa

Trening z Ewą Chodakowską – taka okazja nie zdarza się często! Niekwestionowana gwiazda fitness i jednocześnie najpopularniejsza trenerka w Polsce już 22 czerwca przyjedzie do Częstochowy w ramach swojej wielkiej trasy warsztatów fitness Be Active Tour powered by Nałęczowianka.

To już 6. fitnessowe tournee po Polsce. Najpopularniejsza trenerka fitness odwiedzi największe miasta (w tym oczywiście Częstochowę!), by zachęcać do aktywności fizycznej Polki i Polaków. W trakcie warsztatów z Ewą Chodakowską oraz trenerami Be Active Team na płycie Miejskiego Stadioniu Piłkarskiego Raków będzie ćwiczyć kilkaset osób!

Be Active Team to grupa najlepszych trenerów z różnych dyscyplin fitness związanych z warszawskim studiem fitness Artis Be Active.

17 miast, do których Ewa i Be Active Team zawitają (wśród nich oczywiście Częstochowa), będą niewątpliwie najbardziej aktywnymi i najintensywniej propagującymi zdrowy styl życia miejscami w Polsce. Wszystko za sprawą ulubionej trenerki Polek, Ewy Chodakowskiej oraz trenerów z Be Active Team – m.in. Tomka Choińskiego, Lefterisa Kavoukisa czy Daniela Żołka. To oni wraz z Ewą Chodakowską zaproszą wszystkich do wspólnych treningów.

– Zawsze jestem podekscytowana, kiedy ruszamy w trasę z Be Active Tour powered by Nałęczowianka, by promować aktywność fizyczną wśród Polek i Polaków. Już nie mogę doczekać się nie tylko treningów, tej wspaniałej atmosfery, która towarzyszy warsztatom, ale przede wszystkim tego, że spotkam się oko w oko z moimi podopiecznymi i wspólnie przelejemy hektolitry potu! Damy z siebie wszystko! – mówi Ewa Chodakowska.

Wszyscy, którzy zarejestrują się do udziału w warsztatach, będą mieli okazję wziąć udział w kilku różnorodnych treningach fitness, m.in. z butelką wody, dostosowanych do miejsca i warunków.

Podczas Be Active Tour powered by Nałęczowianka obecny będzie również dietetyk, który nie tylko udzieli porad dietetycznych, ale także dokona pomiarów składu ciała.

W związku z tym, że wydarzenie odbędzie się w ramach zadania Festiwal Footbolu w ramach budżetu obywatelskiego Częstochowy, uczestnictwo jest bezpłatne (rejestracja uczestników rozpocznie się 1 czerwca br. na www.bebio.pl, ilość dostępnych miejsc jest ograniczona).

Pierwsze 300 zarejestrowanych osób, które zgłosi się do recepcji eventu w dniu wydarzenia, otrzyma opaski umożliwiające zrobienie sobie zdjęcia z Ewą Chodakowską i teamem Be Active oraz batony BE RAW.

Organizatorem Festiwalu Footbolu i Be Active Tour powered by Nałęczowianka w Częstochowie jest Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa. Więcej informacji na www.festiwal-footbolu.czest.pl.

Zapraszamy!

Plan wydarzenia:

14:00-15:00 Rejestracja uczestników

15:00-15:30 Rozgrzewka z Danielem Żołkiem

15:35-16:20 Trening z Ewą Chodakowską  

16:25-16:40 Prelekcja dietetyka Be Active: Marta Kielak

16:45-17:45 Trening z Lefterisem Kavoukisem

17:55-18:40 Trening z Tomkiem Choińskim

18:45-19:45 Zdjęcia z Ewą Chodakowską i teamem Be Active 

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ:

– matę do ćwiczeń,

– mały ręcznik,

– sportowe obuwie przeznaczone do ćwiczeń fitness,

– strój sportowy.

Wodę zapewnia Nałęczowianka. Kolorowo motywować i inspirować będzie strefa NeoNail, a w niej tajniki manicure hybrydowego,konkursy z nagrodami, strefa testów i foto.

PARTNERZY WYDARZENIA:

Facebook