Year 2006 and younger

23.06.2018 – Saturday

1. City Football Stadium on Loretanska 20 Street - sports ground with an artificial surface
2. Football pitch managed by Central School of National Fire Service in Czestochowa on Sabinowska 62/64 Street - natural grass sports surface

Group phase

City Football Stadium on Loretanska 20 Street – Group A

Football pitch managed by Central School of National Fire Service in Czestochowa on Sabinowska 62/64 Street – Group B

Time Match Result
9.00 a.m. ESBANK RAP Radomsko – Sokół Olsztyn 0:0
9.20 a.m. Pogoń Kamyk – Gmina Kłomnice 1:0
9.40 a.m. KOS Victoria – Sokół Olsztyn 0:0
10.00 a.m. ESBANK RAP Radomsko – Pogoń Kamyk 3:0
10.20 a.m. KOS Victoria – Gmina Kłomnice 0:0
10.40 a.m. Sokół Olsztyn – Pogoń Kamyk 0:0
11.00 a.m. Gmina Kłomnice – ESBANK RAP Radomsko 0:1
11.20 a.m. KOS Victoria – Pogoń Kamyk 0:3
11.40 a.m. Gmina Kłomnice – Sokół Olsztyn 0:1
12.00 p.m. KOS Victoria – ESBANK RAP Radomsko 0:3
Time Match Result
9.00 a.m. AS Przystajń – Lot Konopiska 0:1
9.20 a.m. Naprzód Ostrowy – Polonia Bytom 0:2
9.40 a.m. KS Stradom – Lot Konopiska 0:0
10.00 a.m. AS Przystajń – Naprzód Ostrowy 1:0
10.20 a.m. KS Stradom – Polonia Bytom 0:0
10.40 a.m. Lot Konopiska – Naprzód Ostrowy 5:0
11.00 a.m. Polonia Bytom – AS Przystajń 3:0
11.20 a.m. KS Stradom – Naprzód Ostrowy 4:0
11.40 a.m. Polonia Bytom – Lot Konopiska 2:0
12.00 p.m. KS Stradom – AS Przystajń 3:1

Finals

Football pitch managed by Central School of National Fire Service in Czestochowa on Sabinowska 62/64 Street

City Football Stadium on Loretanska 20 Street

Time Match Result
1.00 p.m. 9th place
Naprzód Ostrowy – Gmina Kłomnice
3:1
1.20 p.m. 7th place
AS Przystajń – KOS Victoria
2:0
1.40 p.m. 5th place
Lot Konopiska – Sokół Olsztyn
1:0
Time Match Result
1.00 p.m. Semifinals A1 – B2
Pogoń Kamyk – Polonia Bytom
1:2
1.20 p.m. Semifinals A2 – B1
ESBANK RAP Radomsko – KS Stradom
2:0
1.40 p.m. 3rd place
KS Stradom – Pogoń Kamyk
2:1
2.00 p.m. FINALS
ESBANK RAP Radomsko – Polonia Bytom
0:0 k. 3:1

FINAL CLASSIFICATION

1. ESBANK RAP Radomsko
2. Polonia Bytom
3. KS Stradom
4. Pogoń Kamyk
5. Lot Konopiska
6. Sokół Olsztyn
7. AS Przystajń
8. KOS Victoria
9. Naprzód Ostrowy
10. Gmina Kłomnice

Facebook