MŁODZIK – 2006 i młodsi

23.06.2018 – sobota

1. Miejski Stadion Piłkarski przy ul. Loretańskiej 20
- Boisko z sztuczną nawierzchnią.

2. Boisko Piłkarskie zarządzane przez Centralną Szkołę Państwowej Straży Pożarnej
w Częstochowie przy ul. Sabinowskiej 62/64
- Boisko z naturalną nawierzchnią.

Faza grupowa

Miejski Stadion Piłkarski przy ul. Loretańskiej 20 – Grupa A

Boisko Piłkarskie zarządzane przez Centralną Szkołę Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie przy ul. Sabinowskiej 62/64 – Grupa B

Godzina Mecz Wynik
9.00 ESBANK RAP Radomsko – Sokół Olsztyn 0:0
9.20 Pogoń Kamyk – Gmina Kłomnice 1:0
9.40 KOS Victoria – Sokół Olsztyn 0:0
10.00 ESBANK RAP Radomsko – Pogoń Kamyk 3:0
10.20 KOS Victoria – Gmina Kłomnice 0:0
10.40 Sokół Olsztyn – Pogoń Kamyk 0:0
11.00 Gmina Kłomnice – ESBANK RAP Radomsko 0:1
11.20 KOS Victoria – Pogoń Kamyk 0:3
11.40 Gmina Kłomnice – Sokół Olsztyn 0:1
12.00 KOS Victoria – ESBANK RAP Radomsko 0:3
Godzina Mecz Wynik
9.00 AS Przystajń – Lot Konopiska 0:1
9.20 Naprzód Ostrowy – Polonia Bytom 0:2
9.40 KS Stradom – Lot Konopiska 0:0
10.00 AS Przystajń – Naprzód Ostrowy 1:0
10.20 KS Stradom – Polonia Bytom 0:0
10.40 Lot Konopiska – Naprzód Ostrowy 5:0
11.00 Polonia Bytom – AS Przystajń 3:0
11.20 KS Stradom – Naprzód Ostrowy 4:0
11.40 Polonia Bytom – Lot Konopiska 2:0
12.00 KS Stradom – AS Przystajń 3:1

Faza finałowa

Boisko Piłkarskie zarządzane przez Centralną Szkołę Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie przy ul. Sabinowskiej 62/64

Miejski Stadion Piłkarski przy ul. Loretańskiej 20

Godzina Mecz Wynik
13.00 m-ce 9
Naprzód Ostrowy – Gmina Kłomnice
3:1
13.20 m-ce 7
AS Przystajń – KOS Victoria
2:0
13.40 m-ce 5
Lot Konopiska – Sokół Olsztyn
1:0
Godzina Mecz Wynik
13.00 Poł. A1 – B2
Pogoń Kamyk – Polonia Bytom
1:2
13.20 Poł. A2 – B1
ESBANK RAP Radomsko – KS Stradom
2:0
13.40 m-ce 3
KS Stradom – Pogoń Kamyk
2:1
14.00 FINAŁ
ESBANK RAP Radomsko – Polonia Bytom
0:0 k. 3:1

Klasyfikacja końcowa

1. ESBANK RAP Radomsko
2. Polonia Bytom
3. KS Stradom
4. Pogoń Kamyk
5. Lot Konopiska
6. Sokół Olsztyn
7. AS Przystajń
8. KOS Victoria
9. Naprzód Ostrowy
10. Gmina Kłomnice

Facebook